Pracownik ostrzenia noży w zakładach mięsnych
EasyHiringPro - EUR
zagranica, Poland
1 d. temu
source : Stellenanzeigen.de

Miejsce pracy : IJsselstein- Utrecht

Rekrutujemy dla

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od 15 lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisku związanym z ostrzeniem noży w zakładach mięsnych.

Twój zakres obowiązków

Praca polega na ostrzeniu noży dla pracowników wykonujących czynności związane z rozbiorem mięsa. Praca jest w nowoczesnych zakładach mięsnych na specjalnie przystosowanych do tego ruchomych urządzeniach.

Wymagania pracodawcy

  • Dobrego stanu zdrowia
  • Sprawności fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.
  • Chęci do pracy
  • Pracodawca oferuje

  • Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!
  • Wynagrodzenie wynosić będzie minimum 1600 euro netto za 144 godziny. Pracować można więcej godzin i wynagrodzenia jest wyższe !
  • Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki
  • Dla osób znających język angielski lub holenderski możliwość objęcia stanowiska team leadera i wyższych zarobków
  • 24 dni płatnego urlopu w roku
  • 100 % płatnego chorobowego
  • Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
  • Zagwarantowane zakwaterowanie
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.
  • Płatny urlop.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

    PERSPEKTIVA jest licencjonowaną polską firmą pośrednictwa pracy w kraju i zagranicą.

    Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281. dla swoich partnerów w Holandii pilnie poszukujemy osób na stanowisko związane z ostrzeniem noży w zakładach mięsnych