Analityczka/Analityk - Doradztwo Biznesowe - Zarządzanie Ryzykiem Biznesowym, Audyt, Kontrola Wewnętrzna
EY (dawniej Ernst & Young)
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Analityczka / Analityk - Doradztwo Biznesowe - Zarządzanie Ryzykiem Biznesowym, Audyt, Kontrola Wewnętrzna

Praca w EY

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku.

Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym.

Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą : wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Dział Zarządzania Ryzykiem Biznesowym

Dział Zarządzania Ryzykiem Biznesowym EY w Polsce pracuje z czołowymi międzynarodowymi i polskimi przedsiębiorstwami, prowadząc projekty doradcze i audytowe w zakresie :

 • kompleksowego projektowania i wdrażania systemów zarządzania ryzykiem oraz rozwiązań przynoszących wartość ze skutecznego procesu zarządzania ryzykiem w codziennej działalności organizacji,
 • projektowania, rozwijamy i wspierania funkcji audytu wewnętrznego w organizacjach w celu rozbudowy ich kompetencji oraz przygotowania do pełnienia roli strategicznego doradcy dla zarządów i kierownictwa,
 • realizacji audytów procesów, projektów, organizacji lub kluczowych transakcji realizowanych przez klientów,
 • projektowania optymalnych, zintegrowanych z pozostałymi funkcjami organizacji systemów kontroli wewnętrznej,
 • wspierania klientów notowanych na giełdzie oraz klientów, których spółki nie są notowane na giełdzie, ale o wysokim poziomie oczekiwań inwestorów wobec Ładu Korporacyjnego w projektowaniu oraz ocenie poszczególnych elementów Ładu Korporacyjnego.
 • Dział oferuje możliwość poznania różnych branż, firm i grup kapitałowych, a także stosowanych w nich metod zarządzania organizacją, procesami i ryzykiem biznesowym.

  Zakres zadań :

  Realizacja projektów doradczych i audytowych z zakresu zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, Ładu Korporacyjnego i zarządzania procesami w ramach EY Polska oraz w ramach międzynarodowych zespołów projektowych EY i zespołów klienta w Polsce i za granicą.

 • umiejętności analizowania procesów gospodarczych i działalności organizacji;
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie i piśmie;
 • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania;
 • dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w firmie audytorsko-doradcze, zespole zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego lub procesami.
 • Oferujemy :

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Owoce w biurze

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku