Autor/Autorka serwisu kultura.gazeta.pl
AGORA SPÓŁKA AKCYJNA
mazowieckie, Warszawa
2 d. temu
source : Goldenline

Czym będziesz się zajmować :

współtworzeniem serwisu należącego do portalu Gazeta.pl,pisaniem i redagowaniem lżejszych, ciekawych i absorbujących newsów dla serwisu kultura.

gazeta.pl,tworzeniem treści dla użytkowników mediów społecznościowych i treści SEO,dbaniem o jakość redakcyjną materiałów.

Nasze wymagania :

doświadczenie dziennikarskie, najlepiej w redakcji kulturalnej (mile widziana muzyczna),umiejętność oceny, co jest ważnym i ciekawym newsem oraz zainteresowania tekstem i zaangażowania odbiorcy,doskonała znajomość mediów społecznościowych,umiejętność pracy pod presją czasu, w bardzo dynamicznym środowisku,szybkość w reagowaniu na zmiany, radzeniu sobie z pracą pod presją czasu,zainteresowanie szeroko pojętą popkulturą,gotowość do pracy w trybie dyżurowym, także w weekendy,chęć do pracy z kamerą i na wizji,aplikując do nas, masz chęć i możliwość dołączyć oprócz CV, (w miejscu przeznaczonym na dodatkowe załączniki) także próbkę lub link do własnego tekstu.

Proponujemy Ci :

współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,pracę zdalną oraz możliwość korzystania z naszego biura przy ulicy Czerskiej w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów i stacja veturilo,zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,możliwość współtworzenia znanego serwisu o dużym zasięgu,dostęp do pakietu benefitów w atrakcyjnych cenach (pakiet medyczny Lux Med, karta Multisport,

ubezpieczenie na życie),zniżki na produkty firmowe : książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty,kartę pracowniczą do sieci kin Helios i zniżki do teatrów.

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy - m.in. Sport.

pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych.

Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle"owych i sportowych.

Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów.

Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku