księgowa/księgowy
ARKomp
Kalisz, Wielkopolskie
42 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko księgowa / księgowy Zadania :

  • doradztwo i obsługa księgowa firmy Wymagania :
  • znajomość zasad księgowości
  • wykształcenie ekonomiczne
  • umiejętność obsługi programów księgowych
  • komunikatywność, kreatywność
  • dokładność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B Oferujemy :
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • nowoczesne narzędzia pracy Aktualne CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej.
  • Rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje przesłane drogą mailową oraz kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

    6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE."

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych