Monter konstrukcji stalowych - Niemcy
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska pracy : - montaż konstrukcji metalowych na parkingach wielopoziomowych oraz halach. Wymagania : - doświadczenie na ww.

  • stanowisku;- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;- mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;
  • mile widziana umiejętność spawania Oferujemy : - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,- atrakcyjne wynagrodzenie : 12,50 EUR brutto / godzinę + 60,00 EUR netto dieta dzienna;
  • odzież robocza wysokiej jakości;
  • Zgłoś tę pracę