Programista Java
Nexio Management
Warszawa
6 d. temu
source : Just Join IT

IntelliJ (nice to have)

Hibernate (regular)

Spring Boot (regular)

Java EE (regular)

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie.

Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii.

Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in. : w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.

Poszukujemy programistów Java do projektu związanego z tworzeniem elektronicznego systemu poboru opłat.

Opis stanowiska :

  • Projektowanie i implementacja aplikacji informatycznych,
  • Tworzenie nowych funkcjonalności wraz z testami jednostkowymi i integracyjnymi.
  • Diagnoza problemów i optymalizacji działania oprogramowania
  • Współpraca z zespołem programistycznym, testowym i projektowym,
  • Wykonywanie code review
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Oczekiwania :

  • 3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java,
  • Znajomość programowania funkcyjnego,
  • Doświadczenie w opracowaniu testów jednostkowych,
  • Znajomość Spring i Hibernate
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi programistycznych IntelliJ IDEA i Javadoc
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i proceduralnej w języku polskim i angielskim,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Mile widziane :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość narzędzi programistycznych IntelliJ IDEA i Javadoc
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji,
  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych.
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Scrum
  • Oferujemy :

  • Pracę zdalną w pełnym wymiarze
  • Udział w zaawansowanych projektach z dostępem do najnowszych standardów technicznych i biznesowych
  • Elastyczne formy współpracy : umowa o pracę, zlecenie (dla studentów) lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów : Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
  • Zgłoś tę pracę