Monter urządzeń chłodniczych z jezykiem niemieckim
DAAR Personal Service GmbH
Poznan, PL
‎14 godz. temu
source : Europa.jobs

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób.

W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko : Monter urządzeń chłodniczychZadania : montaż instalacji chłodniczychoptymalizacja parametrów chłodniczychumiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznejWymagania : doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracyznajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnymmożliwość wyjazdu własnym samochodem Zapewniamy : zatrudnienie w oparciu o stala niemiecką umowę o pracę (pełne ubezpieczenie, dostęp do świadczeń)brak Zeitkontawynagrodzenie 12-13,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 44-65 EUR netto za każdy przepracowany dzieńmożliwość pobierania cotygodniowych zaliczekpomoc w organizacji zakwaterowania (przed wyjazdem do pracy otrzymujesz adres zakwaterowania)kontakt z biurem w języku polskim

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku