Administrator aplikacji
Klient
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności i lubisz innowacyjne podejście do zadań, a LUDZIE są dla Ciebie największą wartością?

Dołącz do nas! : ) Opis stanowiska : Praca nad ciekawym projektem związanym m.in. ze sztuczną inteligencją Utrzymanie platformy i wprowadzanie nowych funkcjonalności Zarządzanie od strony operacyjnej i backendowej aplikacji Współpraca z zespołem, biznesem i Klientem Wymagania : Min.

1 rok doświadczenia w zakresie obsługi i wsparcia IT Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum Doświadczenie w pracy i znajomość ITIL Znajomość narzędzi DevOpsowych (mile widziane) Znajomość rozwiązań chmurowych (mile widziane) Oferujemy : Umowa o pracę lub inny rodzaj, wybrany wedle Twoich preferencji Indywidualnie ustalona ścieżka kariery i ścieżka finansowa Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach Skandynawska kultura pracy i międzynarodowe środowisko Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia Wiele ciekawych meetup’ów technologicznych Naukę języków obcych Pakiet medyczny i karta sportowa Odpowiemy tylko kandydatom spełniającym podane wyżej wymagania.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz że : Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku