pracownik produkcji
Randstad
Częstochowa, Śląskie
5 d. temu

job description

W pracy ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera, wysokie wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia!

Dobrze trafiłeś! Nie zwlekaj dołącz już dziś do Randstad.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy, dodatki za pracę w godzinach nocnych)
  • zarobki do 4600 brutto za przepracowany pełen miesiąc (wynagrodzenie podstawowe i premię)
  • premię produkcyjną do 12%
  • wypłatę zawsze na czas
  • możliwość awansu na lidera zespołu produkcyjnego
  • niezbędne narzędzia pracy i opiekę w pracy
  • darmowe miejsce parkingowe na terenie zakładu
  • elastyczny grafik
  • zadania

  • przygotowanie półproduktu do produkcji opakowań
  • odbiór gotowego opakowania
  • kontrola jakości opakowania
  • pakowanie produktu
  • oczekujemy

  • chęci do nawiązania długofalowej współpracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych