Operator Maszyn - zatrudnienie w sierpniu!
Human & Hunter
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (KRAZ : 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko : Operator Maszyn Miejsce pracy : Łódź Numer referencyjny : OM / / Ł Nasz Klient : Firma prężnie działająca w sektorze biogospodarki na całym świecie i jeden z głównych dostawców rozwiązań z zakresu materiałów odnawialnych w branży opakowań, biomateriałów, konstrukcji drewnianych i papiernictwa.

Produkty firmy są wykorzystywane w segmentach takich jak budownictwo, handel detaliczny, kosmetyka, farmacja, żywność i napoje.

Przedsiębiorstwo stawiające na innowacyjne podejście oraz automatyzację procesów. Zajmuje również czołowe miejsce w rankingu TPI jako firma przeciwdziałająca emisji gazów cieplarnianych oraz realizująca politykę tzw.

śladu węglowego . Dlaczego warto aplikować? - Wynagrodzenie zasadnicze + wysokie dodatki zmianowe, - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Zakładem, -

Nie musisz mieć doświadczenia - firma zapewnia przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych pracowników! - Bogaty pakiet benefitów : m.

in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno-oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki, -

Integracje dla pracowników i ich rodzin, wsparcie finansowe pracowników podwyższających swoje kwalifikacje zawodowe (studia, szkoły średnie), -

Przyjazna atmosfera pracy, sympatyczni przełożeni. Czego od Ciebie oczekujemy? - Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym, -

Chęci do nauki, umiejętności pracy w grupie i dokładności, - Podstawowej znajomości obsługi komputera, - Mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych.

Dlaczego potrzebujesz powyższych umiejętności? Zajmować się będziesz : - Pomocą w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych, -

Prawidłowym dostarczaniem i nakładaniem półfabrykatu do maszyny oraz prawidłowym ułożeniem wyrobu na palecie, - Pomocą w procesie ustawienia maszyny, -

Sprawdzaniem jakości wykonywanego wyrobu, - Dbaniem o prawidłowe wydruki etykiet do wyrobu gotowego i oznaczaniem palet.

Zainteresowane osoby - prosimy o przesłanie CV. Prosimy także o dodanie klauzuli następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku