Zastępca Managera Sklepu
Lidl PL
Sklep Lesznowola
5 d. temu

Twoje zadania :

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową
  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów
  • Twoje kompetencje :

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane średnie wykształcenie
  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
  • Oferujemy :

  • Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.
  • Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach, a także szerokie perspektywy awansu.
  • Gwarantujemy ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dużą samodzielność w działaniu i możliwość szybkiego podejmowania decyzji.
  • Zgłoś tę pracę