Pracownik Produkcji Białogard - nie wymagamy doświadczenia!
Kabel-Technik-Polska
Białogard, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcji. Miejsce pracy : Białogard. Wynagrodzenie 2600 zł brutto + premia za cele do 500 zł brutto.

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych do pociągów. Nie wymagamy doświadczenia! Na tym stanowisku pracy świetnie sprawdzają się również Panie.

Możliwość zorganizowania dojazdu do pracy! Pracując u nas zyskujesz : Umowę o pracę Prywatną opiekę medyczną, Pakiet benefitów pracowniczych ( karnety do kina, siłowni, gabinetów fizjoterapii, itp.

Bony świąteczne, upominki okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny Wyślij do nas CV - jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu pod numer tel.

664 784 340. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie - odwiedź nasz profil na Facebook. Zapraszamy! Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie nawiązujemy współpracy z agencjami pracy, prosimy o nie przysyłanie ofert. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o.

o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji. Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np.

o poniższej treści : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o.

o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku