Magazynier
Komagra Sp. z o.o.
Kielce, świętokrzyskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o. , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

Obsługa magazynu wraz z obowiązkami związanymi z kontrolą i weryfikacją stanów magazynowych oraz dostępnością materiałów pomocniczych niezbędnych do produkcji w celu zapewnienia ciągłości procesu technologicznego.

OBOWIĄZKI :

  • Obsługa systemów informatycznych klasy ERP.
  • Koordynacja procesów magazynowych w podległym obszarze.
  • Kontrola obiegu dokumentów i ruchu palet.
  • Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym.
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji.
  • Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia.
  • Przestrzeganie zasad BHP.
  • Współpraca z działem logistyki, produkcji i kontroli jakości.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu.
  • Skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w nowo powstałym obiekcie i nowoczesnych urządzeniach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Program pozapłacowy.
  • Miłą atmosferę.
  • Zgłoś tę pracę