Magazynier /UMOWA O PRACĘ/ Łężyce
RecrewHR
Wejherowo, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja RECREW HR poszukuje aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, europejskiego lidera w swojej branży, osób na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU Lokalizacja : Łężyce koło Rumi CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku Godziny pracy 6 : 00-14 : 00 oraz 10 : 00-18 : 00 Możliwość wyrabiania dodatkowych godzin Zatrudnienie od zaraz i na stałe Uczciwe wynagrodzenie Pełne wdrożenie w obowiązki i zapoznanie z zadaniami stanowisku pracy- doświadczenie nie jest wymagane NA CZYM POLEGAŁY BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

Pakowanie detali do kartonów Pomoc przy rozładunku, sortowaniu, liczeniu detali z dostaw Kompletacja zamówień Drobne prace magazynowe CZEGO OCZEKUJEMY?

Gotowości do pracy zmianowej Zdolności manualnych i dobrej formy fizycznej / praca stojąca / Sumienności w pracy Pogodnego nastawienia Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres z dopiskiem MG / DO / Ł Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku