Specjalista Cloud/AWS
Cyclad Sp. z o.o.
Warszawa, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i autonomiczność, zapraszamy do aplikowania.

W imieniu naszego Klienta, który jest francuską siecią sprzedaży produktów sportowych, z ponadprzeciętnym podejściem do użytkownika końcowego oraz liderem rozwiązań IT w swojej branży, poszukujemy kandydatów do działu IT.

Czeka na Ciebie bardzo zgrany zespół, który wymienia się wiedzą, uczestniczy w wyjazdach zagranicznych, szkoleniach oraz spotkaniach integracyjnych oraz możliwość poszerzania swoich kompetencji na każdym etapie rozwoju.

Specjalista Cloud / AWS

Informacje o projekcie :

  • Branża : Sport
  • Lokalizacja : Warszawa Targówek
  • Godziny pracy : 8 : 00 / 10 : 00 - 16 : 00 / 18 : 00 oraz dyżury
  • Języki : angielski / polski
  • Wynagrodzenie : 7000 - 10 000 PLN brutto
  • Zakres obowiązków :

  • Współudział w prowadzeniu projektu migracji części środowiska do Cloud AWS
  • Proponowanie rozwiązań w zakresie narzędzi oraz zarządzania środowiskami hybrydowymi
  • Wsparcie zespołu w zakresie przeprowadzenia procesu migracji
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne oraz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących migracji i zarządzania środowiskami hybrydowymi
  • Znajomość zasad działania sieci, protokołów i usług sieciowych
  • Dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows 2012R2 / 2016
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi
  • Znajomość Google Cloud / AWS
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Przyjazne rozwojowi środowisko pracy, indywidualny plan rozwoju oraz mentoring
  • Połączenie nowych technologii i ducha sportowego
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów IT
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia, spotkania integracyjne
  • Aplikuj