Material Planning Specialist
Greenlee Textron Inc
Lodz, Lodz Province,  Poland
4 d. temu

Opis stanowiska pracy :

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalne zamawianie materiałów do produkcji z uwzględnieniem potrzeb wynikających z zamówień i prognoz jednocześnie dbając o wartość magazynu na wybranym portfolio materiałów.

Specjalista ds. Zakupów raportuje bezpośrednio do Lidera Działu Zakupów.

Twoją przyszłą rolą będzie :

  • Analiza zapotrzebowań na materiały wynikające z bieżącego planu produkcji oraz prognoz,
  • Współpraca z dostawcami, przyspieszanie / opóźnianie dostaw, monitorowanie przebiegu i terminowości realizacji zamówień zakupu,
  • Odpowiedzialność za parametryzację danych dot. materiałów w systemie ERP,
  • Budowanie długotrwałych relacji z dostawcami,
  • Współpraca z działem planowania, jakości, magazynem i produkcją,
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Odpowiedzialność za wartość magazynu w ramach własnego portfolio oraz za działania usprawniające
  • Usprawnienia bieżących procesów, identyfikacja i eliminowanie marnotrawstwa.
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane z obszaru Logistyki lub Zarządzania Produkcją),
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze zakupów i logistyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z dostawcami zagranicznymi,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i podejmowanie inicjatywy w działaniu
  • Mile widziana znajomość dowolnego systemu ERP.
  • A co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem Adaptacji Nowych Pracowników przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Firmową stołówkę i darmowe owoce dla wszystkich pracowników w ramach witaminowych piątków .
  • Our inclusive company culture celebrates the unique perspectives, diversity of thoughts, and outstanding innovation that come to life when we actively seek to hire and develop the best, brightest team members from all backgrounds.

    These unique points of view help cultivate fresh thinking and new ideas, ensuring our continued success into the future.