Inżynier budowy - infrastruktura
NDI
Siewierz, śląskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Siewierz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz podwykonawcami realizującymi pracę nadzorowanie pracy Podwykonawców na Budowie
  • Zamawianie materiałów na budowę
  • Udział w procesie ofertowania / wyceny kosztów realizacji
  • Opracowanie raportów z prac realizowanych w terenie
  • Dbanie o przestrzeganie przez podwykonawców przepisów BHP
  • Współpraca z kierownictwem budowy
  • Opisywanie FV za dostawę materiałów oraz pracę sprzętu
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowy dróg i mostów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi programów : AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia : umowa o pracę
  • Transparentny system nagród finansowych uzależniony od wyników projektu
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne;
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy)

  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia
  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)
  • Realizujemy ciekawe, stanowiące wyzwania inwestycje takie jak : Centrum Kompetencji STOS dla Politechniki Gdańskiej, Przekop Przez Mierzeję Wiślaną, Prestovia House Warszawa, Apartamenty Chlebova w centrum Gdańska, Poprawa dostępu do portu w rejonie Kanału Dębickiego w Szczecinie , a także Szpitale, Baseny i wiele innych
  • Uczestniczymy w przedsięwzięciach naukowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Jesteśmy jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego
  • Jesteśmy partnerem społeczno-edukacyjnego programu Builder 4 Young Engineers
  • Wspieramy aktywności sportowe : prowadzimy grupę biegową pracowników i nagradzamy uczestników, a także wspieramy młodzieżowe drużyny sportowe, m.
  • in. dzięki współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Koszykówki

    Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport
  • Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

    W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach :

  • Budownictwo
  • Nieruchomości
  • Energetyka / Gazownictwo
  • Inwestycje / Partnerstwo Publiczno-Prywatne
  • Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

    Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.