Księgowa / Księgowy
Biuro Rachunkowe Calendaria
Wrocław, Dolnośląskie
14 d. temu
source : Lento.pl

O nas Biuro Rachunkowe Calendaria dostarcza przedsiębiorcom rozwiązań w zakresie outsourcingu usług księgowych oraz kadrowych i płacowych, doradztwa rachunkowego, podatków, konsultacji księgowych oraz audytu.

Przyszłym przedsiębiorcom oferujemy pomoc w rozpoczęciu działalności w zakresie uzyskania wpisu do CEIDG, jak i KRS. Wspieramy naszych Klientów zarówno podczas zakładania działalności, jak i w jej trakcie.

Wszystkim ułatwiamy trudny świat podatków . Opis stanowiska : prowadzenie KPiR oraz ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, sporządzanie deklaracji podatkowych informacji do GUS, śledzenie aktualnych zmian w przepisach rachunkowych i prawa podatkowego, sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego PIT,CIT, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP, naliczanie amortyzacji, dokonywanie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo-

księgowym, weryfikacja poprawności danych w systemie, kontrola sald, raportowanie wyników pracy. Wymagania : doświadczenie w księgowości (min.

2 lata w księgowości) umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC itp.

praktyczna znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność efektywnego zarządzania czasem, umiejętność pracy pod presją czasu, wysokie zdolności interpersonalne, sumienność, dokładność oraz rzetelność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poz. zm.)

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku