Specjalista / Starszy specjalista ds. sprzedaży (specjalizacja kredytowo-inwestycyjna)
mBank S.A.
Sopot, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Twoje zadania :

  • aktywne zarządzanie portfelem klientów zamożnych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększanie cross-sellingu w mBanku
  • obsługa klientów zamożnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Potrzebne Ci będzie :

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów, rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb Klienta
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji makroekonomicznej
  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub zamożnym związane z aktywną sprzedażą produktów inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B
  • Od nas dostaniesz :

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
  • Zgłoś tę pracę