Pracownik działu mięso
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
Poznań, Wielkopolskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik działu mięso Lokalizacja : Swadzim TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA : Rozbiorze mięsa i porcjowaniu kulinarnym, Uzupełnianiu i oznakowaniu produktów w dziale mięsnym, Dbałości o jakość i efektywność produkcji mięsa CZEGO POTRZEBUJESZ ABY TO REALIZOWAĆ : Doświadczenia w zawodzie / wykształcenia kierunkowego / zamiłowania do produktu, Samodzielności i zaangażowania, Umiejętności pracy w zespole, Aktualnego orzeczenia sanepid Gotowości do pracy w niskich temperaturach OFERUJEMY : Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (pełne składki ZUS) Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne Atrakcyjna stawka godzinową Pracę w przyjaznym zespole Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 • Oferta pracy tymczasowej ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI PRACA SWADZIM : 883 088 633 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz chylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

  FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego 6231

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku