Specjalista ds. Social Media
more communications agency
Warszawa, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

Jakie mamy oczekiwania?

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych (FB, IG, LinkedIn, Twitter)
  • doświadczenie w planowaniu, zarządzaniu i optymalizacji kampanii reklamowych
  • dobra znajomość narzędzi analitycznych z zakresu SM (Facebook Business Manager, dodatkowy plus za Google Analytics), zdolność wyciągania trafnych wniosków w celu zwiększania efektywności prowadzonych działań
  • umiejętność tworzenia angażujących treści dostosowanych do specyfiki konkretnego medium społecznościowego
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu
  • znajomość trendów obowiązujących w SM, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Jakie będą Twoje zadania?

  • tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w kanałach SM obecnych i potencjalnych Klientów
  • kompleksowe zarządzanie profilami Klientów tworzenie contentu (treści, grafik / video), moderacja oraz planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych
  • budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych
  • monitorowanie i analizowanie skuteczności prowadzonych działań, ocena ich efektywności oraz przygotowywanie rekomendacji
  • współpraca z zespołem, grafikami
  • Co oferujemy?

  • samodzielne stanowisko pracy
  • realny wpływ na kierunek rozwoju obszaru SM
  • pracę przy różnorodnych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę w zgranym zespole i partnerskie relacje
  • prywatną opiekę medyczną
  • Informujemy, że administratorem danych jest Consulting & More Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bernardyńskiej 16c / 147 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadz...more