Masażyska /Kosmetyczka/Kosmetolog
Beauty Medica
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Nowo otwarty Day Spa Beauty Medica nawiąże współpracę z Masażystą / Kosmetyczką / Kosmetologiem Specjalizujemy się w rytuałach na cialo i twarz, pielęgnacją i holistycznym podejściem do życia.

Nasze day spa to marka premium. To Ciebie szukamy jeśli : - praca jest twoją pasją -Lubisz kontakt z klientem -Masz doświadczenie w masażach i rytuałach na ciało -Chcesz się szkolić i podnosić swoje umiejętności -Przestrzegasz wysokich standardów pracy -Szukasz stabilnego miejsca pracy w którym możesz zostać na dłużej Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu masaży terapeutycznych oraz relaksacyjnych, zabiegów na ciało oraz budowanie długofalowych relacji z klientem Oferujemy : Umowę B2B / umowę zlecenie / umowę o pracę - forma do ustalenia Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Możliwość rozwoju Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku