PRACOWNIK PRODUKCJI
Randstad Polska
Kutno, Polska
6 d. temu

Dla naszego Klienta, producenta barwników do tworzyw sztucznych, poszukujemy w ramach oferty BEZPOŚREDNIEGO zatrudnienia, pracowników produkcji.

oferujemy

  • umowe o pracę bezpośrednio z zakładem
  • stawkę zasadniczą 3400 zł brutto na start
  • premię frekwencyjną 500 zł co 2 m-c
  • kartę żywieniową sodexo 190 zł / m
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • wolne weekendy
  • zadania

  • obsługa procesu produkcyjnego
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • oczekujemy

  • mile widziana znajomość specyfiki obsługi maszyn produkcyjnych i pracy na produkcji
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym - (8 godzin)
  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć podjęcia pracy stałej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47