Pielęgniarka/ Pielęgniarz | Dom Seniora w Monachium Niemcy
VIOMEDA
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Serdecznie witamy i życzymy wielu wyzwań oraz sukcesów w nowej pracy! VIOMEDA świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy w branży medycznej.

Współpracujemy z instytucjami takimi jak Domy Seniora, Kliniki oraz firmy zatrudniające pielęgniarki środowiskowe. Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Naszym Kandydatom proponujemy oferty pracy odpowiadające ich kwalifikacjom i preferencjom. Do pracy w Domu Seniora w Monachium poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz Oferta dla Kandydatów / Kandydatek posiadających Urkunde jako Gesundheits-

und Krankenpfleger / in : Możliwość podjęcia pracy tymczasowej na np. 3 miesiące. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Wynagrodzenie od 2,600.- € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej. Zakwaterowanie bezpłatne w domu seniora lub w apartamentach dla personelu-

niski czynsz. Oferta dla Kandydatów / Kandydatek nie posiadających nostryfikacji : Do uzyskania nostryfikacji praca jako pomoc pielęgniarki / wynagrodzenie od 1,800.

 • € do 2,300.-€ brutto. Stałe godziny pracy 38,5 40,0 godz. / tyg. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Wynagrodzenie w instytucjach po uzyskaniu nostryfikacji od 2,600.
 • € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Zakwaterowanie w domu seniora : apartamenty dla personelu- niski czynsz. Opieka przez nasza firmę.
 • Pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu i w sprawach urzędowych. Przejęcie kosztów za dalszy kurs języka niemieckiego przez pracodawcę .

  Pomoc w organizacji przyjazdu rodziny. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej. Wymagania : Wyksztalcenie pielęgniarskie magister, licencjat, liceum medyczne, studium medyczne Znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem w stopniu min.

  A2 Gotowość do zamieszkania na stałe w Niemczech lub do pracy tymczasowej. Aktualne prawo wykonywania zawodu. INFORMACJA : Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.

  U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04 maja 2016 r. ( RODO ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Zapraszamy do współpracy!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku