Pielęgniarka/ Pielęgniarz | Dom Seniora w Monachium Niemcy
VIOMEDA
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Serdecznie witamy i życzymy wielu wyzwań oraz sukcesów w nowej pracy! VIOMEDA świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy w branży medycznej.

Współpracujemy z instytucjami takimi jak Domy Seniora, Kliniki oraz firmy zatrudniające pielęgniarki środowiskowe. Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Naszym Kandydatom proponujemy oferty pracy odpowiadające ich kwalifikacjom i preferencjom. Do pracy w Domu Seniora w Monachium poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz Oferta dla Kandydatów / Kandydatek posiadających Urkunde jako Gesundheits- und Krankenpfleger / in : Możliwość podjęcia pracy tymczasowej na np.

3 miesiące. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Wynagrodzenie od 2,600.- € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej.

Zakwaterowanie bezpłatne w domu seniora lub w apartamentach dla personelu- niski czynsz. Oferta dla Kandydatów / Kandydatek nie posiadających nostryfikacji : Do uzyskania nostryfikacji praca jako pomoc pielęgniarki / wynagrodzenie od 1,800.

 • € do 2,300.-€ brutto. Stałe godziny pracy 38,5 40,0 godz. / tyg. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Wynagrodzenie w instytucjach po uzyskaniu nostryfikacji od 2,600.
 • € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Zakwaterowanie w domu seniora : apartamenty dla personelu- niski czynsz. Opieka przez nasza firmę.
 • Pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu i w sprawach urzędowych. Przejęcie kosztów za dalszy kurs języka niemieckiego przez pracodawcę .

  Pomoc w organizacji przyjazdu rodziny. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej. Wymagania : Wyksztalcenie pielęgniarskie magister, licencjat, liceum medyczne, studium medyczne Znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem w stopniu min.

  A2 Gotowość do zamieszkania na stałe w Niemczech lub do pracy tymczasowej. Aktualne prawo wykonywania zawodu. INFORMACJA : Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.

  U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04 maja 2016 r. ( RODO ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Zapraszamy do współpracy!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku