Wdrożeniowiec (SQL)
Power Media
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta, renomowanego dostawcy analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp.

poszukujemy Wdrożeniowiec / IT Systems Integration Specialist (SQL).

Miejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowym i operacyjnymi
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o : skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona itp.
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań
  • Wymagania :

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL / SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • co najmniej dwa lata doświadczeń na podobnym stanowisku
  • Dodatkowymi atutami będą :

  • umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, itp.)
  • posługiwanie się językiem angielskim
  • Oferujemy :

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • możliwość pracy zdalnej w 80%
  • Zgłoś tę pracę