Pracownik Produkcji
Portos TR7
Kalisz, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma PORTOS z Kalisza wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram zatrudni osoby na stanowisko : Pracownik Produkcji.

miejsce pracy Kalisz, woj.Wielkopolskie Oferujemy : - umowę o pracę na dobrych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie, -

stałe konkurencyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych, - dofinansowanie do karty Multisport, -

udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie. Wykorzystaj swoją szansę nie zwlekaj i wyślij aplikację na adres mailowy Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku