Projektant instalacji i sieci elektrycznych
Bilfinger
Warszawa, MZ, PL, 02-092
2 d. temu

Projektant instalacji i sieci elektrycznych

Warszawa

Bilfinger Tebodin , część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu.

Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach : Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie.

Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych : Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC).

Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji.

Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże.

Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Obowiązki :

 • Wykonywanie projektów instalacji i sieci elektrycznych dla różnych rodzajów projektów (m.in. obiekty przemysłowe, budynki biurowe)
 • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
 • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
 • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert
 • Udział w naradach z Klientem
 • Koordynacja zespołu młodszych projektantów / asystentów w ramach realizowanych projektów
 • Wymagania :

 • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
 • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
 • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Revit oraz Dialux / Relux
 • Dobra znajomość języka angielskiego
 • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku