specjalista ds. rekrutacji z niemieckim
Randstad
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu

job description

Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji? Komunikujesz się w języku niemieckim? Zostań wewnętrznym rekruterem w firmie z tradycją na rynku polskim i niemieckim!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość pracy w dużej mierze zdalnie
  • niezbędna narzędzia do pracy (laptop, telefon, dostęp do portali ogłoszeniowych)
  • zadania

  • wyszukiwanie kandydatów do pracy na stanowiska z obszaru produkcji w Niemczech przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do kandydatów
  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacyjnego, w tym redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, weryfikacja kompetencji i umiejętności
  • zawieranie umów o pracę
  • monitorowanie lokalnego rynku rekrutacyjnego, tworzenie kampanii rekrutacyjnych
  • prowadzenie bieżącej administracji bazy aplikacji
  • ścisła współpraca z niemieckim oddziałem firmy
  • raportowanie działań do przełożonego
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane osoby z doświadczeniem w firmach świadczących usługi z zakresu leasingu personalnego)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • znajomości narzędzi rekrutacyjnych
  • zaangażowania, orientacji na cel
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych