Mechanik naprawy autobusów
Business Line Support
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla firmy będącej liderem rynku w obsłudze autobusowego transportu miejskiego w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Mechanik naprawy autobusów praca w Krakowie Zadania naprawa autobusów miejskich w warsztacie usuwanie usterek autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego kontrola stanu zużycia części mechanicznych naprawy z użyciem części zamiennych i podzespołów Wymagania doświadczenie w naprawach mechanicznych ciężarówek lub autobusów wiedza z zakresu mechaniki samochodowej prawo jazdy kat.

B możliwość przyuczenia do pracy na ww. stanowisku, pod warunkiem posiadania wiedzy fachowej Oferta umowa o pracę wynagrodzenie stałe + premia bardzo bogaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych : premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku