HR Business Partner
Michael Page
Koło, Koło, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : KarierawFinansach.pl
  • 33807 MP PL
  • Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia, wykorzystująca nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości.

    W związku z reorganizacją spółki i wdrażaniem nowej strategii poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko HR Business Partnera / Specjalisty ds.

    Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia kwartalna i pakiet benefitów
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
  • Opis stanowiska

  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska specjalistyczne)
  • Kształtowanie strategi Employer Brandingu
  • Koordynowanie procesu oceny rocznej
  • Udział w tworzeniu opisów stanowisk
  • Identyfikowanie talentów w organizacji
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i rozpoznawanie niezbędnych kompetencji
  • Wsparcie liderów w realizacji procesów HR
  • Kontrola efektywności systemu benefitów i podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych, prowadzenie analiz i proponowanie nowych rozwiązań
  • Udział w międzynarodowych projektach HR
  • Profil kandydata

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
  • Ciekawość, pasja uczenia się, rozwijania
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa pracy
  • Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych