Oligofrenopedagog
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju Sp. z o.o. organ prowadzący Niepubliczne Przedszkole "Przystanek Przedszkolak" dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu poszukuje osób do pracy na stanowisku : Oligofrenopedagog Warunki formalne : -

wykształcenie wyższe kierunkowe -kursy i szkolenia z zakresu metod pracy z dziećmi / osobami z autyzmem - mile widziane studia z pedagogiki przedszkolnej Dodatkowo do tej pracy potrzebne będą : -

gotowość do pracy w zespole -gotowość do systematycznego podnoszenia swoich kwalifikacji -gotowość do superwizji swojej pracy -

umiejętność jasnej komunikacji (zarówno słuchania jak też wyrażania się) umiejętność skutecznej obsługi komputera w środowisku Windows Oferujemy umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać cv oraz list motywacyjny z nazwiskiem kandydata. Rozpatrywane będą tylko oferty osób posiadających wymagania kwalifikacyjne.

INFORMACJA : Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.

RODO). Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp.

z o. o. na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku