Spedytor
MJB-JOBS
Toruń, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma MJB-JOBS nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia 10656, specjalizująca się w usługach doradztwa personalnego, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR, poszukuje dla jednego ze swoich klientów kandydata na stanowisko : SPECJALISTA DS.

SPEDYCJI Miejsce pracy : Toruń Nr. ref. 21 / S / 19 Zadania : monitorowanie jakości pracy pracowników Działu Transportu, zapewnianie ciągłości transportu zgodnie z przyjętym planem, planowanie, organizowanie i realizacja przewozów, ustalanie warunków transportu, realizacja celów jakościowych i finansowych oddziału w swoim obszarze, dbałość o wysoką jakość oferowanych usług, poszukiwanie optymalnych rozwiązań w zakresie organizacji transportu terminowe sporządzanie raportów i sprawozdań Oczekiwania : komunikatywność oraz umiejętności budowania relacji międzyludzkich umiejętność konstruowania grafików kierowców minimum 3-

letnie doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętności samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji umiejętności motywowania i budowania zaangażowania w zespołu znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana Oferta : atrakcyjne warunki finansowe stabilność zatrudnienia-

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynacje pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego .

Jednocześnie informujemy że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymogi. Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego stanowiska na adres : Informujemy Cię że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MJB-

JOBS ul. Baśniowa 14, 87-162 Krobia (dalej MJB-JOBS ), zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałbyś aby Twoje CV związane z rekrutacją zostało wykorzystane przez MJB-JOBS podczas innych rekrutacji umieść proszę w CV dodatkową klauzulę, np : Zgadzam się na przetwarzanie przez MJB-

JOBS, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji . Podanie danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego przez MJB-

JOBS. Dane osobowe zgromadzone w aktualnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane nie dłużej niż przez czas prowadzonej rekrutacji, lecz nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 36 miesięcy od momentu przyjęcia Twojego zgłoszenia rekrutacyjnego.

Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez MJB-JOBS danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie pracy lub również w zakresie przez Ciebie wskazanym (np.

zainteresowania, wizerunek). Jeżeli nie chcesz aby MJB-JOBS przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np.

list motywacyjny). Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, chyba że wyrazisz zgodę na ich przekazanie innym podmiotom z branży zatrudnienia.

 • Podane dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia.
 • Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail : Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Przetwarzanie przez MJB-JOBS danych osobowych, o którym mowa powyżej nie odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany, tzn.

  w każdym przypadku zapewniony jest udział człowieka w tego rodzaju operacjach, w szczególności w z związku z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji.

  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku