Prawnik / Specjalista ds. umów z podwykonawcami
DTŚ S.A.
podlaskie, Siemiatycze
4 d. temu
source : Goldenline

poszukuje

Prawnika / Specjalisty

ds. umów z podwykonawcami

Praca w biurze Inżyniera Kontraktu w Siemiatyczach przy realizacji kontraktu :

Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją Robót oraz zarządzanie Kontraktem pn. : Projekt i budowa drogi S19 na odcinku Malewice Chlebczyn .

nr ref. S19 M-Ch

Miejsce pracy : Siemiatycze

Zadania : Sporządzanie pisemnych opinii prawnych na zlecenie Zamawiającego. Rekomendacje rozstrzygnięć w przypadku powstania problemów formalno-prawnych.

Weryfikacja postanowień umów pod kątem analizy wymogów kontraktowych. Opracowywanie projektów pism, wniosków, raportów i innych dokumentów związanych z umowami z podwykonawcami oraz problemami formalno-prawnymi.

Udział w spotkaniach i innych konsultacjach związanych z realizacją kontraktu. Prowadzenie rejestrów umów z podwykonawcami zgodnie z ustalonymi wzorami.

Wymagania : Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziani absolwenci / studenci). Umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera.

Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Budowlanego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferowane warunki : Praca w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.

Umowa zlecenie Możliwość zdobycia praktyki zawodowej.

Oferty prosimy składać za pomoca przycisku APLIKUJ TERAZ

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny : S19 M-Ch