Referent / Specjalista ds. Projektów
Akademia Ignatianum w Krakowie
Kraków, małopolskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Akademia Ignatianum w Krakowie poszukuje Referenta lub Specjalistę ds. projektów, jako członka zespołu Biura Projektów.

Główne zadania :

  • nadzór i koordynacja działań w zakresie rozliczania zewnętrznych środków pomocowych, w tym przygotowywanie wniosków aplikacyjnych oraz wniosków o płatność zgodnie z zasadami i we wskazanych terminach
  • praca związana z obsługą projektów w ramach programów POWER, NCBiR i innych
  • realizacja zadań pod względem merytorycznym i finansowym
  • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów
  • prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
  • przygotowywanie dokumentacji projektowych do kontroli wewnętrznych, zewnętrznych
  • archiwizowanie dokumentacji
  • wykształcenie wyższe, preferowane : ekonomia, finanse
  • doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu projektów unijnych
  • umiejętność finansowej oceny projektu
  • praktyczne umiejętności w zakresie pakietu MS Office w szczególności Excel
  • dobra organizacja pracy własnej i motywacja do osiągnięcia zamierzonego celu
  • dokładność, skrupulatność, sumienność
  • znajomość języka angielskiego
  • dobrze widziane doświadczenie pracy w systemie SL i doświadczenie pracy na uczelni
  • umowę o pracę
  • duże możliwości rozwoju
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych