Lekarz Gastrolog
Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Piaseczno, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA W PIASECZNIE w związku z dużym zainteresowaniem ze strony pacjentów poszukuje lekarzy do współpracy w dowolnej formie zatrudnienia.

Z naszej strony proponujemy : - elastyczny czas pracy : zgodnie z dyspozycyjnością Lekarza, - korzystne, przejrzyste warunki finansowe wynagrodzenie wypłacane tego samego dnia! - formę zatrudnienia - do uzgodnienia - w zależności od preferencji Lekarza, - wykwalifikowany zespół zapewniający wsparcie pracy, - wysoko cenimy dobrą atmosferę w pracy, nasz zgrany zespół służy pomocą Pacjentom oraz Pracownikom i Współpracownikom Przychodni.

Zapraszamy do kontaktu, proponujemy korzystne warunki i elastyczny dopasowany do lekarza grafik przyjmowania pacjentów. Lokalizacja : Piaseczno k.

Warszawy, ul. Szkolna 16 Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV na adres email Zapraszamy Lekarzy specjalistów oraz osoby po 3 roku specjalizacji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i oferty.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku