Monter konstrukcji stalowych
Talent Center Finland
Katowice, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego klienta, firm zajmujących się produkcja konstrukcji stalowych, poszukujemy monterow konstrukcji stalowych. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialna za montaz i przygotowanie konstrukcji przed spawaniem.

Od kandydatów oczekujemy : - doświadczenie w pracy jko monter konstrukcji minimum 5 lat- doswiadczenia z stalami konstrukcyjnymi niestopowymi (S355)lub / i stale austenitycznymi, grubosc blach 3-90mm- gotowość do długoterminowej współpracy, umowa na czas nieokreślony- samodzielność oraz wysoka jakość wykonywanych elementów z uwzględnieniem zasad BHP- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z przełożonym - warunek konieczny.

 • umiejętność czytania rysunków technicznych. Oferujemy długotrwale i stabilne zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę.
 • Przejrzyste zasady i uczciwe podejście do pracowników : warunki oferty i umowę wysyłamy przed rozpoczęciem pracy. Organizujemy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym z poszanowaniem prywatności osobistej (jedna osoba pokój).

  Dbamy o integracje z nowym miejscem, dostarczamy informacji ułatwiających życie w Finlandii, pomagamy w całym procesie rejestracji pobytu.

  Wynagrodzenie płacimy na konto bankowe, dwa razy w miesiącu : 15-ty i ostatni dzień miesiąca. Wynagrodzenie zgodne z fińskimi układami zbiorowymi : dodatki zmianowe, bonus za skrócony czas pracy, wynagrodzenie urlopowe.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku