Pracownik produkcji - operator maszyn
OTTO WORK FORCE POLSKA Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik produkcji - operator maszyn OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Gliwice (Strefa Ekonomiczna) Nr ref.

SP / 06 / 2018 / G Opis stanowiska pracy : - obsługa maszyn produkcyjnych - drobne prace montażowe - wypełnianie dokumentacji produkcyjnej -

dbałość o porządek na stanowisku pracy - przestrzeganie przepisów BHP Wymagamy : - dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym, od poniedziałku do piątku -

chęć do nauki oraz duża motywacja do pracy - mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej Oferujemy : - umowę o pracę tymczasową -

konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy - stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia pod firmę - pracę w renomowanej firmie automotive Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-

040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne.

Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku