Wsparcie techniczne z językiem słoweńskim, branża IT - możliwość pracy zdalnej
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Białystok, podlaskie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Białystok

Zadania na stanowisku :

  • Świadczenie profesjonalnego serwisu klientom zgłaszającym problem / incydent
  • Zdolność do budowania i utrzymywania pozytywnych i profesjonalnych relacji z klientami
  • Obsługa komunikatorów (np. teams, mail, chat)
  • Bieżąca pomoc związana z branżą IT (podstawowe zagadnienia techniczne)
  • Przekazywanie problemów do drugiej i trzeciej linii wsparcia technicznego - w przypadku braku możliwości, samodzielnego rozwiązania problemu
  • Dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • Język angielski : b1 / b2 - minimalna wymagana znajomość
  • Język słoweński : b2 / c1 - minimalna wymagana znajomość
  • poziom języków, musi pozwalać na swobodną komunikację
  • umiejętności zrozumienia zgłaszanego problemu
  • dyspozycyjności do pracy 5 razy w ciągu tygodnia, po 8 godzin (łącznie 160 godzin w skali miesiąca)
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • kultury osobistej
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę hybrydową lub stacjonarną dla osób zamieszkujących Kraków lub jego okolice
  • Pracę zdalną którą można wykonywać z całej Polski (dla osób mieszkających w innych rejonach kraju)
  • Możliwość pracy na I, II zmianę, zmianę nocną i w weekendy - elastyczny grafik (możliwość połączenia studiów z pracą)
  • Pracę na pełen etat
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych, z zakresu obsługi klienta
  • Benefity dodawane do podstawowej pensji : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.