Praca dla nauczyciela w Przedszkolu High Five
Przedszkole Niepubliczne High Five
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem naszej nowej (otwartej we wrześniu 2019) placówki poszukujemy dwóch osób, które uzupełnią naszą kadrę w Przedszkolu Niepublicznym High Five.

Zobacz, czy szukamy właśnie Ciebie! Jeśli zależy Ci na wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu to zajrzyj do nas i pamiętaj, że.

 • każdy ma swoje miejsce ulubione w dzieciństwie. To jest ojczyzna duszy..." Współtwórz je z Nami : ). Szukamy : - nauczyciela-wychowawcy lub - asystenta nauczyciela z uprawnieniami pedagogicznymi.
 • Oczekiwania : - wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna; - mile widziana znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym;
 • mile widziane przygotowanie metodyczny do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. - mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
 • Oferujemy : - dobrą atmosferę pracy, - atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (7-godzin / dziennie lub 5-godzin / dziennie), - stałe lub elastyczne godziny pracy między 7 : 00 a 18 : 00;
 • możliwość awansu zawodowego; - możliwość prowadzenia zajęć dodatkowych; - możliwość udziału w szkoleniach. - możliwość realizacji własnych pomysłów, jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.
 • Miejsce pracy : osiedle Kolorowe 9e (Czyżyny). Jeśli jesteś zainteresowany / na pracą w naszym przedszkolu zapraszamy do kontaktu.

  Napisz i dowiedz się więcej o szczegółach zatrudnienia (każde stanowisko wiąże się z innymi warunkami pracy).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku