Pracownik Utrzymania Ruchu
Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K.
Złotoryja, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Firma Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych.

Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko :

Główne zadania :

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego,
  • rejestrowanie wydawanych pracownikom narzędzi i bieżące nimi zarządzanie,
  • naprawa elektronarzędzi i narzędzi,
  • diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn,
  • zlecanie serwisom zewnętrznym koniecznych napraw oraz koordynacja ich przebiegu,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn, bieżąca praca z harmonogramem serwisów i przeglądów.
  • Oczekujemy :

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • uprawnień elektrycznych do 1 kV,
  • wiedzy dotyczącej pneumatyki, elektryki, hydrauliki i mechaniki,
  • umiejętności obsługi komputera i znajomości MS Office,
  • nienagannego przebiegu pracy, rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjności.
  • Oferujemy :

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA MEDICOVER
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • BONUS RELOKACYJNY
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH
  • OWOCOWE ŚRODY
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • Zgłoś tę pracę