Programista Android
uPaid
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Android Developer Miejsce pracy : Lublin Opis stanowiska : Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid.

Wymagania Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android poparte przykładami Dobra znajomość języka Java Dobra znajomość Android SDK Znajomość wzorców projektowych Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Chęć upraszczania i automatyzacji codziennych zadań Angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną Znajomość REST API Mile widziane Projekty na Google Play Store Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielomodułowych Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (np.

GIT) Oferujemy : Udział w specjalistycznych szkoleniach Nauka języka angielskiego w biurze w godzinach pracy Elastyczne godziny pracy Bogaty pakiet socjalny : karta multisport, opieka medyczna Wyjazdy integracyjne góry, żagle, itp.

Premie roczne Udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych Owocowe wtorki Chillroom z xBox'em

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku