Prace magazynowe – Siemianowice Śląskie
OTTO WORK FORCE POLSKA Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie, Śląskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Prace magazynowe Siemianowice Śląskie Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym.

Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko : Pracownik magazynu Nr ref.

MA / 07 / 2018 / R7 Rejon : Siemianowice Śląskie Opis stanowiska : -Praca przy układaniu produktów spożywczych na palety, -Składanie pustych kartonowych opakowań, -Prace magazynowe.

Wymagania : -Dyspozycyjność od zaraz, -Chęć i motywacja do pracy. Oferujemy : - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, - Praca od poniedziałku do piątku, - Praca w systemie jednozmianowym, - Stawka 14 zł brutto / h, - Możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego Zachęcamy do aplikowania również studentów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590).

Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację.

Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku