Kierowca autobusu w Niemczech z zakwaterowaniem
Arkadiusz
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.

Komunikacja podmiejska Münster, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Kierowca autobusu Bielefeld (kwatera zapewniona)Miejsce pracy : okolice Bielefeld, Niemcy WYMAGANIA : prawo jazdy kat.

D, kod 95znajomość języka niemieckiego : komunikcyjne podstawy.UWAGA!!! OBOWIAZUJA reguly 2G w pracy - do wykonywania obowiazkow moga byc dopuszczeni ozdrowiency, zaszczepione osoby.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach na okolo Bielefeldpraca czasami tez w weekendy ranne i popoludniowe zmiany OFERUJEMY : wynagrodzenie : 15.

10 € / godz czyli min. 2600€ brutto na START za 173 h w miesiacu,premia miesieczna 100 € bruttonadgodziny mozliwe platne 10% (wszystko co ponad 173 h wyplacane jako nadgodziny!), niedziele platne 25% extra, zakwaterowanie : 1 osobowy pokoj 290 € za media,stabilna i długoterminowa prace na warunkach niemieckich,świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.