Współpracujący IT Recruiter - Freelance
Future Mind
Centrum, Rzeszów
3 d. temu
source : Just Join IT

Future Mind to zespół doświadczonych specjalistów, stabilna firma z przyjazną kulturą ciesząca się pozytywnym wizerunkiem zarówno wśród klientów, jak i na rynku pracy, która od kilkunastu lat tworzy od podstaw do wdrożenia znane, nagradzanie i najwyżej oceniane przez użytkowników aplikacje mobilne z wykorzystaniem zarówno dobrze znanych, jak i najbardziej innowacyjnych technologii.

Obsługujemy najbardziej znane marki, dla których wdrażamy nietuzinkowe rozwiązania pozwalające na rozwiązanie skomplikowanych problemów biznesowych, korzystając przy tym z wieloletniego doświadczenia naszych koleżanek i kolegów, ekspertek i ekspertów w dziedzinach zarządzania projektami IT, analizy, projektowania, programowania i testowania aplikacji mobilnych i webowych.

W naszym portfolio znajdują się takie marki jak : Żabka, Hebe, Superpharm, Sinsay, Reserved, Empik, Morizon, Brainly, LifeTube, EY, RTV Euro AGD, Generali, Continental, Virgin, Nespresso, Signify, Skycash i wiele innych.

W ostatnich latach otrzymaliśmy kilka nagród i wyróżnień, w tym liczne Mobile Trends Awards, czy Diamenty Forbesa.

Szukamy freelancerów do zdalnej współpracy w zakresie rekrutacji IT, w zamian za stałe wynagrodzenie za każdego zatrudnionego przez nas kandydata.

Do naszego zespołu dołącza kilkadziesiąt osób rocznie. W tym momencie mamy przynajmniej kilkanaście otwartych wakatów (mobile, backend, frontend, PMO, analiza, Product Design).

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy w miarę precyzyjnie persony kandydatów, którym potem dobrze się z nami pracuje, wiemy kogo szukamy.

Współpraca z zewnętrznymi rekruterami w powyższym modelu pozwala nam realizować określoną strategię rekrutacji, którą możemy dodatkowo omówić telefonicznie.

Tech stack : Kotlin, Swift, Python (Django), Node.js, Angular, React i rzadziej React Native.

Co oferujemy : zryczałtowane wynagrodzenie w wysokości 6000zł netto za każdego kandydata, którego zatrudnimy i który przepracuje z nami przynajmniej dwa miesiące +1 dzień.

Jesteśmy otwarci na propozycje innego modelu rozliczeń.

O szczegółach chętnie opowiem telefonicznie. Możemy się też złapać na LinkedIn : https : / / www.linkedin.com / in / tomekjurek /

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku