Pracownik produkcji- nie wymagamy doświadczenia
Metaal Flex Poland sp. z o.o.
Cała Polska
5 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Aktualnie dla swojego klienta Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko :

Miejsce pracy : Holandia- Eindhoven, Hapert, Riethoven, Eersel, Veldhoven

Praca w zakładach przemysłowych zajmujących się produkcją elementów metalowych. Do obowiązków pracownika należy m.in : szlifowanie, wiercenie, cięcie, obsługa maszyn do obróbki metalu, zawieszanie elementów na haki, pakowanie lub kontrola jakości.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
  • umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
  • gwarantujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
  • pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,
  • mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,
  • bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h / dobę.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych