Pracownik biurowy
Centrum Origin Otwock
Otwock, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska Praca w recepcji Ośrodka rehabilitacyjnego. Poszukujemy osoby : - pozytywnej, - uśmiechniętej, - zaangażownej, - z umiejętnościami sprzedażowymi, - doświadczenie w branży medycznej mile widziane do pracy w Centrum Origin Otwock, ul.

Bernardyńska 13 Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało : - umawianie Pacjentów na zabiegi / pobyty - udzielanie Pacjentom niezbędnych informacji o zakresie świadczonych usług medycznych, możliwych terminach ich wykonania, sposobie rejestracji, oraz niezbędnych dokumentach - budowanie długotrwałych relacji z Pacjentem poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi - praca administracyjna związana z pobytem i rozliczeniami pacjenta - dbanie o pozytywny wizerunek firmy - współpraca z personelem medycznym Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku