Operator zautomatyzowanych linii produkcyjnych
W Baninie
Gdynia, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób na stanowisko : Operator zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Banino.

Korzyści - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę - wynagrodzenie do 5000 zł - premie miesięczne - karta MultiSport - bezpłatna prywatną opiekę medyczna w Medicover - grupowe ubezpieczenie zdrowotne - pracowniczy program emerytalny - dofinansowanie do wczasów rodzinnych - szkolenie przygotowujące do pracy Zakres obowiązków - obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych - dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn Wymagania od kandydata - mile widziana znajomość obsługi maszyn lub urządzeń przemysłowych z branży kosmetycznej, spożywczej lub mleczarskiej - preferowane wykształcenie techniczne lub zawodowe - samodzielność w działaniu - zaangażowanie, obowiązkowość Zapraszamy do wysłania CV.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Podane przez Panią / Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani / Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych.

Dane będą przetwarzane na podstawie Pani / Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią / Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko.

Pani / Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe.

Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku