specjalista ds. logistyki
Randstad
Katowice, Śląskie
‎16 godz. temu

job description

Aktualnie poszukujesz pracy w logistyce? Świetnie trafiłeś / trafiłaś! Dla mojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds.

logistyki. Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dystrybucją towarów oraz komunikujesz się w języku angielskim, nie czekaj, aplikuj a ja przybliżę Ci więcej szczegółów!

oferujemy

  • prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • pakiet benefitów
  • zadania

  • dystrybucja towarów (outbound logistics) w Polsce
  • współpraca z innymi działami firmy (Quality, Production, Procurement, etc.)
  • zarządzanie zapasami
  • ustalanie planu dostaw w działalności logistycznej
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (transport, logistyka, etc.)
  • znajomości programów MS Excel poziom zaawansowany (znajomość tabel przestawnych)
  • doświadczenia w pracy w ERP (SAP, Oracle, BAAN)
  • znajomości języka angielskiego (B1-B2 level)
  • zdolności analitycznych i komunikatywności
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych