IT Support Engineer
Randstad Polska Sp. z o.o.
Gliwice. PL
5 d. temu
source : Just Join IT

Masz już pierwsze doświadczenie w IT?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności zdobywać wiedzę techniczną?

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do zespołu specjalistów!

oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w formie umowy o pracę
  • warunki finansowe zależne od Twoich kompetencjji
  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie na życie
  • kurs języka angielskiego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do biblioteki jeżeli nie znajdziesz w niej pozycji, której potrzebujesz, zamówimy ją
  • regularne imprezy integracyjne wyjazdowe i na miejscu
  • zadania

  • wsparcie biznesowe i techniczne użytkowników aplikacji w zakresie rozwiązywania problemów (związanych z błędami danych i błędami aplikacji) oraz integracji systemów upstream i downstream
  • druga linia wsparcia dla przychodzących zgłoszeń
  • tworzenie i utrzymywanie knowledge base
  • oczekujemy

  • doświadczenia we wsparciu aplikacji
  • umiejętności analitycznego myślenia i szukania rozwiązań
  • znajomości SQL oraz podstaw programowania obiektowego
  • znajomości ITIL
  • dobrej znajomości angielskiego (poziom min B1)
  • chęci rozwoju w technologii chmurowej
  • zaangażowania, chęci rozwoju
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47