Specjalista ds. marketingu i sprzedaży (branża turystyczna)
Visit Poland Online
Gdynia, Pomorskie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Szukamy osoby, która aktywnie będzie wspierać sprzedaż produktów / usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy skierowanej do firm głównie z branży turystycznej i deweloperskiej.

A w praktyce? Rozbudowa bazy klientów, kontakty mailowe i telefoniczne, przesyłanie ofert, kontakty przez social media (social selling).

Na pewno otrzymasz dokładne instrukcje oraz materiały, będziesz wspierać również działania marketingowe. Mamy bardzo dobre produkty i innowacyjną ofertę, szczególnie w ramach projektów Visit360.

pl, Visit Poland Online i MaxWebStudio, jeśli podoba Ci się to co robimy to na pewno sprzedaż będzie przyjemnym zadaniem Wymagania : zainteresowanie turystyką, doświadczenie w sprzedaży / telemarketingu, sprawna obsługa internetu, pasja! Szukamy osób z różnych miejsc w Polsce, w pierwszej kolejności z Trójmiasta, ale pracę można wykonywać również zdalnie.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego. W zgłoszeniu podaj dostępność czasową oraz oczekiwaną stawkę, może być w formie widełkowej od-do.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku